از کجا شروع کنیم؟ راهنمای استفاده از دوره های آموزشی رزین ابستره

اگر به هنر رزین ابستره علاقه مندید و میخواهید که این حوزه را امتحان کنید، توصیه میکنم قبل از هر اقدامی، از آموزشهای رایگانی که به صورت متنی و ویدئویی روی سایت رزین سرا قرار گرفته استفاده کنید. در این آموزشها مطالب بسیار زیادی که برای شروع کار با رزین نیاز دارید را به صورت کامل خواهید آموخت.

ده ها آموزش ویدئویی نقاشی دکوراتیو نیز به صورت کاملا رایگان روی سایت موجود است که هر چند به تنهایی نقاشی کاملی به حساب می آیند، ولی مسلما یک لایه رزین روی آنها، زیبایی شان را ده ها برابر خواهد کرد.

اگر طرز کار با رزین را نمی دانید، اصلا نگران نباشید. دوره آموزش مقدماتی رزین ابستره  که شامل ۷ جلسه آموزشی است و به مدت ۷۵ دقیقه ارائه شده و به صورت رایگان روی سایت رزینسرا قرار گرفته، مجموعه کاملی است که هر آنچه نیاز دارید را به صورت دقیق و کامل و رایگان، در اختیارتان قرار می دهد.

این دوره را از اینجا دانلود کنید و آموزشهای آنرا ببینید؛ در این دوره تمام چیزهایی که برای شروع کار با رزین باید بدانید به آسانترین شیوه به شما آموزش داده میشود.

آموزش مقدماتی رزین

آشنایی با انواع رزین، وسایل و لوازم کار با رزین، رنگهای سازگار با رزین، نکات ایمنی که هنگام کار با رزین باید به آن توجه کنید و …. در این دوره آموزشی به صورت کامل توضیح داده میشود.

بعد از آن به صورت عملی طرز آماده کردن رزین و کار با آن آموزش داده میشود؛ همینطور نکات و ریزه کاریهایی که هنگام کار باید به آن دقت کنید به صورت کامل توضیح داده میشود.

سپس طرح ابر و باد به عنوان یک طرح ساده و راحت در دو بستر تابلو و سینی آموزش داده میشود. همینطور کارهای جالبی که میتوانید با رزین انجام دهید مثل ساخت گل تزئینی را خواهید آموخت.

روشهای کاربردی کردن هنر رزین ابستره مثل ساخت ساعت و سینی هم از دیگر مطالبی است که در این دوره رایگان به آن پرداخته شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش مقدماتی رزین ابستره

برای شروع، یک کیلو رزین و مقدار کمی رنگ پودری بخرید و روی بسترهای کوچکی شروع به تمرین کنید. در ابتدای کار نیاز به خرید سشوار صنعتی ندارید و با یک تورچ ساده یا حتی یک فندک اتمی می توانید کار کنید. با همان یک کیلو رزین می توانید روی ۲۵ مربع ۲۰*۲۰ تمرین کرده و ۲۵ طرح مختلف بزنید.

پس از انکه کمی با رزین کار کردید و طرز رفتار با آن را یاد گرفتید، میتوانید آموزشهایتان را گسترش داده و تخصصی تر کار کنید

در رزین سرا، دوره های آموزشی مختلفی تهیه شده که شما بنا بر علاقه خود میتوانید هر کدام را دوست داشتید انتخاب کنید و نیازی نیست که حتما همه آموزشها را با هم تهیه کنید.

کاملترین پکیج آموزش رزین (پنج دوره در یک پکیج)

آموزش صفر تا صد هنر رزین بدون نیاز به پیش زمینه هنری

۸۰ جلسه آموزش، ۷۰% تخفیف فوق استثنایی

قیمت این دوره فوق العاده: ۷،۹۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه، فقط ۲،۳۷۰،۰۰۰ تومان

 به آسانی در منزل خودتان آموزش ببینید

و شروع به کسب درآمد نمایید

دوره های آموزشی سایت رزین سرا عبارتند از:

۱- دوره آموزش اکریلیک پیورینگ

آموزش اکریلیک پیورینگ

در این دوره که به مدت ۱۴۰ دقیه و شامل ۲۸ جلسه است، به صورت کامل، از صفر تا صد تکنیکهای مختلف اکریلیک پیوینگ را خواهید آموخت. برای آموختن این هنر نیاز به هیچ پیش زمینه قبلی ندارید و می توانید کاملا از صفر شروع کنید.

آشنایی با اکریلیک، مدیوم پیورینگ و بقیه لوازم و وسایل مورد نیاز، طرز آماده کردن رنگها، طرز ایجاد بافتهای سلولی، چندین طرح مختلف درختی، سلولی و … و روشهای تلفیق تکنیکها با هم را در این دوره آموزشی خواهید آموخت.

در دوره آموزشی اکریلیک پیورینگ، ۲۰ تکنیک مختلف را به آسانترین شیوه و با تمام جزئیات و ریزه کاری ها خواهید آموخت و با ترکیب آنها خواهید توانست طرحهای بیشماری ایجاد کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش اکریلیک پیورینگ

 همین طور می توانید از کتاب آموزش اکریلیک پیورینگ استفاده کنید که جایگزین مناسبی برای دوره آموزشی اکریلیک پیورینگ است.

آموزش اکریلیک پیورینگ

این کتاب که در ۵۵ صفحه و با فرمت PDF تهیه شده شامل آموزش ۲۱ تکنیک مختلف است و شما را با صفر تا صد هنر اکریلیک پیورینگ آشنا می کند

اطلاعات بیشتر در مورد کتاب آموزش اکریلیک پیورینگ

برای شروع کار اکریلیک پورینگ، چند قوطی رنگ اکریلیک ارزان قیمت از ابزارفروشی بخرید. یک قوطی مدیوم پیورینگ و روغن سیلیکون هم تهیه کنید و روی بسترهای کوچکی شروع به تمرین کنید. با این مقدار مواد، میتوانید صدها طرح مختلف بزنید.

پس از آنکه به اندازه کافی تمرین کردید و طرز کار با اکریلیک را به خوبی فرا گرفتید، می توانید از اکریلیک های مرغوبتر و گرانتر استفاده کنید.

همین طور می توانید با آموزشهای دوره رایگان رزین ابستره، روی کارهای اکریلیک خود را یک دست رزین بزنید و زیبایی آنها را صد برابر کنید.

۲- دوره آموزشی رزین ابستره طرح ژئود

آموزش رزین طرح ژئود

تکنیک ژئود (طرح سنگ) یکی از جذاب ترین تکنیکهای رزین ابستره است. در دوره آموزشی ژئود، طرز افزودن اشیاء تزئینی مثل سنگ به رزین را خواهید آموخت. طرح هایی که میکس مدیا معروفند در دوره آموزشی ژئود آموزش داده میشود که معروف ترین آنها، طرح پرطرفدار چشم و نظر است.

در دوره آموزشی ژئود، انواع طرحهای سنگ مرمر، سنگ فیروزه، سنگ گرانیت، سنگهای برجسته، طرحهای میکس مدیا و … به صورت کامل و با تمام جزئیات و ریزه کاریها آموزش داده میشود.

این دوره شامل ۲۲ جلسه آموزشی است که در مدت ۲۱۰ دقیقه، ارائه میشود.

از طرح ژئود می توانید برای آراستن میز، ساعت، سینی و… استفاده کنید و از این هنر خود استفاده کاربردی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش ژئود

۳- دوره آموزشی رزین ابستره طرح کهکشان

آموزش رزین طرح کهکشان

در دوره آموزشی کهکشان، انواع طرح آبرنگی و جوهری، همینطور ساخت انواع کهکشانهای اکریلیک و جوهری را به صورت کامل و با تمام ریزه کاری ها خواهید آموخت. طرح محبوب چشم پرتوی، یکی دیگر از آموزشهای جذاب این دوره است.

این دوره شامل ۹ جلسه آموزشی است که در ۱۰۰ دقیقه آموزش داده میشود.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش کهکشان

۴- دوره آموزشی رزین ابستره طرح دریا

آموزش رزین طرح دریا

طرح دریا، احتمالا محبوب ترین و معروف ترین طرح رزین ابستره است. در دوره آموزشی رزین ابستره طرح دریا، به صورت کامل با تکنیک دریای رزینی و ساخت انواع ساحلهای ماسه ای و صخره ای آشنا میشوید.

ساخت ساعت، میز، سینی و …  طرح دریای رزینی، به صورت کامل و با تمام ریزه کاریها، در دوره آموزشی رزین ابستره طرح دریا، آموزش داده میشود.

این دوره شامل ۱۱ جلسه است که به مدت ۱۰۰ دقیقه ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش دریا

۵- دوره آموزش ساخت ظروف رزینی

آموزش ظروف رزین

ساخت ظروف تمام رزینی، شاید برای عده ای، جذاب ترین روش کار با رزین باشد.

پذیرایی از مهمانان در ظرف تمام رزینی ساخت خودتان، بسیار لذت بخش است. اگر میخواهید صفر تا صد ساخت ظروف تمام رزینی را به طور کامل و با تمام ریزه کاریها یاد بگیرید، دوره آموزشی ساخت ظروف رزینی، بهترین گزینه برای شماست.

در این دوره آموزشی، ساخت ظروفی مانند شیرینی خوری و میوه خوری، زیر لیوانی، جا شمعی، ظروف چند طبقه و… با بافتهای زیبا و جذاب را به صورت کامل خواهید آموخت.

این دوره آموزشی شامل ۱۶ جلسه است که به مدت حدود ۱۰۰ دقیقه ارائه میشود.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش ساخت ظروف رزینی

۶- دوره آموزش جامع رزین ابستره

آموزش جامع رزین

اگر به تمام مباحث رزین ابستره علاقه مندید و میخواهید این هنر زیبا را به صورت کامل و از صفر تا صد یاد بگیرید و حتی از این طریق کسب درآمد کنید، دوره آموزش جامع رزین ابستره، همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

این دوره شامل ۵ دوره آموزشی قبلی است که به صورت یکجا و با تخفیف بینظیری ارائه میشود.

با تهیه این دوره، میتوانید تمام مباحث رزین ابستره و اکریلیک پیورینگ را در یک پکیج کامل داشته باشید و از صفر تا صد این هنر جذاب و پولساز را به آسانترین شیوه یاد بگیرید و از تخفیف بی نظیر آن هم برخوردار شوید.

آموزش صفر تا صد هنر رزین ابستره با ۷۰% تخفیف فوق استثنایی

فرصتی بینظیر برای درآمدزایی بدون نیاز به هیچ پیش زمینه هنری 

قیمت این دوره فوق العاده: ۷،۹۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه، فقط ۲،۳۷۰،۰۰۰ تومان

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

این دوره شامل ۸۰ جلسه آموزشی از تمام مباحث رزین ابستره است که در مدت زمان ۱۱ ساعت، تمام آنچه برای فراگیری کامل این هنر نیاز دارید، به صورت یکجا به شما ارائه می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش جامع رزین ابستره

همه ویدئوها با کیفیت HD تهیه شده تا شما بتوانید با صرف زمان و حجم اینترنت مناسب، آنها را دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

هر سوال یا ابهامی هم که پس از مشاهده دوره ها یا حین کار برایتان پیش آمد را می توانید مطرح کنید و سایت رزینسرا پاسخگوی شما خواهد بود

امیدوارم از این دوره های آموزشی نهایت استفاده را ببرید