سشوار صنعتی

۷ نکته که در مورد سشوار صنعتی باید بدانید + آموزش ویدئویی

سشوار صنعتی چیست؟

 

 

برای کار با رزین، به سشوار صنعتی نیاز دارید. سشوار صنعتی، قدرت و حرارت بسیار بیشتری از سشوارهای آرایشی دارد و میتواند رزین را حرکت دهد.

همچنین گاهی اوقات لازم است تا بر روی سطحی کار انجام دهید که به تازگی رنگ شده است. با استفاده از یک سشوار صنعتی می توانید رنگ را خشک کرده و در نتیجه دیگر نیازی نیست تا مدت طولانی منتظر بمانید.

همچنین در تکنیکهایی که از سشوار صنعتی استفاده می کنید، برای حباب گیری رزین، نیازی به تورچ نخواهید داشت و حرارت سشوار صنعتی، حباب های اضافه را خارج می کند.

روش های حباب گیری رزین

 

البته برای کار ابستره، به سشوارهای حرفه ای گران قیمت نیاز ندارید و میتوانید از ساده ترین و ارزانترین سشوارهای صنعتی موجود در بازار استفاده کنید

سشوار صنعتی

یک فرصت استثنایی برای شما که به هنر رزین علاقه مندید

کاملترین پکیج آموزش رزین ابستره با ۸۵% تخفیف به مدت محدود + یک هدیه رزینی ارزشمند به ارزش ۵۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان به انتخاب خودتان!!

فقط برای ۵۰ نفر اول

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

نکات مهم برای استفاده از سشوار صنعتی

 

برای آنکه به خوبی از سشوار صنعتی استفاده کنید باید به چند نکته توجه داشته باشید:

 

 مواظب خودتان باشید!

دقت داشته باشید که تا مدتی بعد از خاموش کردن سشوار، سر آن همچنان داغ است و ممکن است در صورت تماس، دستتان را بسوزاند.

 

 

 مواظب سشوارتان باشید!

برای آنکه سشوار شما عمر طولانی تری داشته باشد، باید چند نکته را رعایت کنید:

۱- برای آنکه بدنه سشوار شما خصوصا کلیدهای آن هنگام کار رزینی نشود، روی سشوار را سلفون بکشید (البته به استثنای قسمت پشت آن که برای جریان هوا تعبیه شده) چون اگر رزین روی کلیدهای سشوارتان خشک شود، دیگر حرکت نخواهند کرد.

۲- سشوار را مدت زمان طولانی روشن نگه ندارید و اگر زمان زیادی به آن نیاز دارید، آنرا به زمانهای کوتاهی تقسیم کنید و هر چند دقیقه، به آن استراحت دهید.

۳- حتی الامکان از درجه کم استفاده کنید و اگر نیاز به درجه زیاد داشتید، اول درجه کم را روشن کنید و بعد از چند ثانیه آنرا زیاد کنید. موقع خاموش کردن هم دوباره آنرا روی درجه کم برگردانید و پس از چند ثانیه، خاموش کنید.

۴- سشوار را به صورت اریب روی کار نگه دارید و آنرا کاملا عمودی نگیرید؛ چون علاوه بر آنکه یک قسمت از کار را بیش از حد داغ میکند و باعث سوختن سطح کار و جمع شدن رزین میشود، همچنین حرارت دستگاه به داخل آن بر میگردد و عمرسشوارتان را کوتاه میکند.

۵- وقتی کارتان با سشوار تمام شد، حتما آنرا به صورت عمودی رو به بالا روی میز بگذارید تا حرارت سشوار به داخل دستگاه بر نگردد.

۶- حتی الامکان از سرهای متفرقه سشوار استفاده نکنید؛ چون باعث میشوند قسمتی از حرارت به داخل دستگاه برگردد و عمر آن کوتاه شود.

 اگر موارد فوق را رعایت کنید، می توانید مطمئن باشید که همان سشوار ارزان قیمت هم چندین سال برای شما کار خواهد کرد.

 

آموزش صفر تا صد هنر رزین ابستره با ۸۵% تخفیف فوق استثنایی + یک هدیه رزینی به ارزش ۵۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان به انتخاب خودتان!

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید