اکریلیک چیست؟

اکریلیک (اکرولیک) یکی از جذابترین متریالهایی است که میتوانید برای نقاشی پیدا کنید

قیمت مناسب، رنگ بندی جذاب، راحتی ترکیب رنگ و خشک شدن سریع از جذابیت های رنگ اکریلیک به حساب می آید. رنگهای اکریلیک به راحتی ترکیب میشوند و به علت خشک شدن سریع، امکان اعمال لایه بعدی رنگ، فراهم است.

حلال اکریلیک آب است و مثل رنگهای روغنی که حلال آنها تینر است، بوی نامطبوع ایجاد نمیکند و در هر مکانی میتوانید به راحتی کار کنید.

اگر دستهایتان به رنگ اکریلیک آغشته شود، به راحتی می توانید آنها را با آب تمیز کنید.

حلال اکریلیک آب است؛ اما اکریلیک تا زمانی در آب حل میشود که خشک نشده باشد. پس از خشک شدن، لایه ای پلاستیکی ایجاد میکند که در برابر آب، نفوذناپذیر است.

کاملترین پکیج آموزش رزین (پنج دوره در یک پکیج)

آموزش صفر تا صد هنر رزین بدون نیاز به پیش زمینه هنری

۸۰ جلسه آموزش، ۷۰% تخفیف فوق استثنایی

قیمت این دوره فوق العاده: ۷،۹۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه، فقط ۲،۳۷۰،۰۰۰ تومان

 به آسانی در منزل خودتان آموزش ببینید

و شروع به کسب درآمد نمایید

به چه لوازمی نیاز دارید؟

اگر دوست دارید این متریال جذاب را امتحان کنید، میتوانید برای شروع کار از اکریلیک های ارزان قیمت موجود در بازار استفاده کنید و به مرور زمان، رنگهای با کیفیت تر و گران تر را جایگزین آن کنید.

رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک برای ایجاد طرح های ابستره، عالی است؛ آموزش آسان ساخت انواع تابلوهای دکوراتیو به صورت کاملا رایگان روی سایت رزینسرا موجود است که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگر باز هم دنبال سادگی و راحتی بیشتری هستید، می توانید تکنیک های اکریلیک پیورینگ را امتحان کنیدکه آنقدر ساده و جذاب هستند که حتما با یکبار امتحان کردن، عاشقشان میشوید.

ابستره سلولی

برای این کار به مدیوم پیورینگ (پورینگ) نیاز دارید  که یک مدیوم بر پایه آب است و می توانید آن را به راحتی با اکریلیک ترکیب کنید.

مدیوم  پیورینگ علاوه بر آنکه باعث رقیقتر  و روانتر شدن رنگ اکریلیک میشود، همینطور کشش سطحی اکریلیک را زیاد می کند و باعث میشود که رنگ اکریلیک، پس از خشک شدن، ترک نخورد.

وسایل دیگری که به آن نیاز دارید، لیوانهای یکبار مصرف و چوب بستنی برای آماده کردن رنگهاست.

لوازم رزین کاری

معمولا نسبت اختلاط اکریلیک و مدیوم پیورینگ، یک به یک است؛ یعنی به همان حجم که اکریلیک داخل لیوان یکبار مصرف ریخته اید، به همان حجم هم به آن مدیوم پیورینگ اضافه کنید و کاملا هم بزنید تا یکنواخت شود.

غلظت مناسب برای تکنیکهای اکریلیک پیورینگ، غلظتی شبیه دوغ غلیظ یا بستنی ذوب شده است؛ یعنی نه آنقدر غلیظ که به راحتی حرکت نکند و نه آنقدر رقیق که قابل کنترل نباشد. در صورت نیاز، قطره قطره به آن آب اضافه کنید تا به غلظت مورد نظر برسید.

طرز آماده کردن رنگها برای تکنیک اکریلیک پیورینگ به صورت کامل در دوره آموزش کامل اکریلیک پیورینگ نشان داده شده که میتوانید از آن استفاده کنید.

روشهای بسیار زیادی برای ریزش رنگها وجود دارد که می توانید با خلاقیت خودتان، این روشها را با هم ترکیب کرده و بی نهایت تکنیک جذاب خلق کنید. عملا هیچ محدودیتی برای این کار متصور نیست و هر طرحی که بتوانید تصور کنید را می توانید به راحتی خلق کنید.

تابلو ابستره

البته بخشی از کار را اتفاقات رقم میزنند، یعنی شما روی جزئیات طرح، کنترل کامل ندارید؛ اما روی اینکه چه رنگهایی استفاده کنید، با چه نسبتی این رنگها را به کار ببرید، چه رنگهایی رادر مجاورت هم قرار دهید، رنگها را به کدام سمت حرکت دهید و… کنترل کامل دارید.

پس از ایجاد طرح مورد نظر، باید آن را در جای کاملا تراز و به دور از گرد و غبار قرار دهید تا کاملا خشک شود. پس از آن میتوانید یا به همان صورت از آن استفاده کنید و یا روی آن را رزین بریزید و زیبایی آن را صد برابر کنید.

آموزش صفر تا صد هنر رزین ابستره با ۷۰% تخفیف فوق استثنایی

فرصتی بینظیر برای درآمدزایی بدون نیاز به هیچ پیش زمینه هنری 

قیمت این دوره فوق العاده: ۷،۹۰۰،۰۰۰ تومان

قیمت با تخفیف ویژه، فقط ۲،۳۷۰،۰۰۰ تومان

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

برای ریختن رزین روی تابلوی اکریلیک، باید قبلا سطح آن را کاملا از هر گونه آلودگی و چربی و گرد و غبار پاک کنید و سپس یک لایه رزین روی آن اعمال کنید.

طرز ساخت تابلوی رزینی در دوره آموزش مقدماتی زین ابستره که به صورت رایگان روی سایت رزین سرا قرار گرفته با تمام جزئیات و ریزه کاریها آموزش داده شده که می توانید از آن استفاده کنید.

با تلفیق دوره آموزش اکریلیک پیورینگ و دوره آموزش رایگان رزین ابستره، می توانید طرحهای بینظیری خلق کنید و از آنها برای ساخت تابلو، سینی، میز، ساعت و … استفاده نمایید.

تابلو ابستره دریا