آموزش ویدئویی ساخت ساعت رزینی

 

یکی از روشهای کاربردی کردن هنر اکریلیک پورینگ و رزین ابستره، تبدیل این تابلوها به ساعت دیواری است.

شما میتوانید با بستن موتور ساعت به تابلوی رزینی، آن را تبدیل به ساعت دیواری کنید.

ساعت ژئود رزینی مرمر
ساعت رزینی
ساعت کهکشان رزینی
ساعت دریای رزینی
ساعت رزینی طلایی

 

 

کافی است که قبل از کار، وسط ام دی افی که میخواهید روی آن کار کنید را با دریل سوراخ کنید و پس از اتمام کار، با بستن موتور ساعت به آن، یک ساعت دیواری بسیار شیک و زیبا بسازید.

البته پس از اجرا نیز می توان وسط تابلو را با دریل یا لیزر سوراخ کرد ولی با این روش احتمال کنده شدن یا تغییر رنگ رزین وجود دارد و بهتر است که قبل از شروع به کار، وسط تابلو را به قطر 8 میلی متر سوراخ کرده و سپس رزین و هاردنر را ترکیب کرده و شروع به کار کنید.

برای آشنایی با روش صحیح ترکیب رزین و هارنر، این مقاله را نگاه کنید:

نکاتی در مورد روش صحیح ترکیب رزین و هاردنر که باید بدانید

برای آنکه رزین ها از این حفره بیرون نریزد، میتوانید یک تکه نی یا کاغذ لوله شده درون آن قرار دهید و حدود یک ساعت پس از کار که رزین ها به ژل تایم رسیدند، آن را بردارید.

برای آشنایی با نکات و ریزه کاری های رزین کاری، این مقاله را ببینید:

14 نکته مهم که قبل از کار با رزین اپوکسی باید بدانید

در آموزشهای سایت رزینسرا ، تمام ریزه کاری های کار با رزین را به صورت کامل و از صفر تا صد یاد میگیرید و میتوانید به راحتی طرح های بینظیری خلق کنید و حتی از این هنر خود درآمدزایی کنید. در این آموزشها ده ها تکنیک مختلف برای ساخت ساعت دیواری های رزینی آموزش داده شده است که میتوانید به آسانی آنها را اجرا کنید.

کاملترین پکیج آموزش رزین (پنج دوره در یک پکیج)

آموزش صفر تا صد هنر رزین بدون نیاز به پیش زمینه هنری

80 جلسه آموزش، به همراه یک دوره 80 دقیقه ای رایگان

قیمت این دوره فوق العاده: 4،800،000 تومان

قیمت با 50% تخفیف ویژه، فقط 2،400،000 تومان

 فرصتی بی نظیر برای درآمدزایی با کمترین امکانات

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

کلاس آموزش رزین

برای تبدیل تابلوی رزینی به ساعت دیواری، به موتورهای ساعت آماده که در بازار با قیمت بسیار ارزانی در دسترس است نیاز دارید. این موتورها را میتوانید از ساعت فروشی ها با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

موتور ساعت

 

برای بستن موتور ساعت هم کافی است که موتور را در پشت تابلو قرار داده و مهره را از روی ساعت به آن را محکم کنید. سپس عقربه ها را به ترتیب در جای خود قرار داده و با فشار مختصری در جای خود فیکس کنید.

(اگر وزن ساعت زیاد است، ابتدا آویز را با چسب قطره ای یا چسب «یک دو سه» در جای خود فیکس کرده و سپس موتور ساعت را روی آن قرار دهید تا وزن ساعت به محور وسط موتور، فشار نیاورد.)

دقت کنید که عقربه ها به هم گیر نکنند. حالا میتوانید باتری ساعت را در جای خود قرار دهید و ساعت رزینی زیبای خود را روی دیوار نصب کنید یا آن را به عزیزانتان هدیه دهید.

پیمایش به بالا