یکی از روشهای کاربردی کردن هنر اکریلیک پورینگ و رزین ابستره، تبدیل این تابلوها به ساعت دیواری است. شما میتوانید با بستن موتور ساعت به تابلوی رزینی، آن را تبدیل به ساعت دیواری کنید.

ساعت کهکشان رزینی
ساعت رزینی طلایی
ساعت رزینی طرح فیروزه
ساعت رزینی ابروباد
ساعت ژئود رزینی مرمر
ساعت دریای رزینی
ساعت اکریلیک پورینگ
ساعت رزینی
ساعت رزینی
ساعت دریای رزینی
ساعت رزینی
ساعت رزینی آینه ای
ساعت رزینی طلایی
ساعت رزینی

کافی است که قبل از کار، وسط ام دی افی که میخواهید روی آن کار کنید را با دریل سوراخ کنید و پس از اتمام کار، با بستن موتور ساعت به آن، یک ساعت دیواری بسیار شیک و زیبا بسازید.

البته پس از اجرا نیز می توان وسط تابلو را با دریل یا لیزر سوراخ کرد ولی با این روش احتمال کنده شدن یا تغییر رنگ رزین وجود دارد و بهتر است که قبل از شروع به کار، وسط تابلو را به قطر ۸ میلی متر سوراخ کرده و سپس شروع به کار کنید.

برای آنکه رزین ها از این حفره بیرون نریزد، میتوانید یک تکه نی یا کاعذ لوله شده درون آن قرار دهید و حدود یک ساعت پس از کار که رزین ها به ژل تایم رسیدند، آن را بردارید.

یک فرصت استثنایی برای شما که به هنر رزین علاقه مندید

کاملترین پکیج آموزش رزین ابستره با ۸۵% تخفیف به مدت محدود + یک هدیه رزینی ارزشمند به ارزش ۵۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان به انتخاب خودتان!!

فقط برای ۵۰ نفر اول

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

برای تبدیل تابلوی رزینی به ساعت دیواری، به موتورهای ساعت آماده که در بازار با قیمت بسیار ارزانی در دسترس است نیاز دارید. این موتورها را میتوانید از ساعت فروشی ها با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

موتور ساعت

برای بستن موتور ساعت هم کافی است که موتور را در پشت تابلو قرار داده و مهره را از روی ساعت به آن را محکم کنید. سپس عقربه ها را به ترتیب در جای خود قرار داده و با فشار مختصری در جای خود فیکس کنید.

دقت کنید که عقربه ها به هم گیر نکنند. حالا میتوانید باتری ساعت را در جای خود قرار دهید و ساعت رزینی زیبای خود را روی دیوار نصب کنید.

آموزش صفر تا صد هنر رزین ابستره با ۸۵% تخفیف فوق استثنایی + یک هدیه رزینی به ارزش ۵۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان به انتخاب خودتان!

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید