ساعت کهکشان رزینی

روش بستن موتور ساعت

یکی از روشهای کاربردی کردن هنر اکریلیک پورینگ و رزین ابستره، تبدیل این تابلوها به ساعت دیواری است. شما میتوانید با بستن موتور ساعت به تابلوی رزینی، آن را تبدیل به ساعت دیواری کنید.

تعدادی از ساعت های دیواری رزینی را میتوانید در اینجا مشاهده کنید

کافی است که قبل از کار، وسط ام دی افی که میخواهید روی آن کار کنید را با دریل سوراخ کنید و پس از اتمام کار، با بستن موتور ساعت به آن، یک ساعت دیواری بسیار شیک و زیبا بسازید.

البته پس از اجرا نیز می توان وسط تابلو را با دریل یا لیزر سوراخ کرد ولی با این روش احتمال کنده شدن یا تغییر رنگ رزین وجود دارد و بهتر است که قبل از شروع به کار، وسط تابلو را به قطر ۸ میلی متر سوراخ کرده و سپس شروع به کار کنید.

برای آنکه رزین ها از این حفره بیرون نریزد، میتوانید یک تکه نی یا کاعذ لوله شده درون آن قرار دهید و حدود یک ساعت پس از کار که رزین ها به ژل تایم رسیدند، آن را بردارید.

 

اگر دوست دارید با یک دهم هزینه یک ورکشاپ رزین، ده ها برابر تکنیکهای بیشتری آموزش ببینید، اینجا کلیک کنید

 

برای تبدیل تابلوی رزینی به ساعت دیواری، به موتورهای ساعت آماده که در بازار با قیمت بسیار ارزانی در دسترس است نیاز دارید. این موتورها را میتوانید از ساعت فروشی ها با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنید.

موتور ساعت

برای بستن موتور ساعت هم کافی است که موتور را در پشت تابلو قرار داده و مهره را از روی ساعت به آن را محکم کنید. سپس عقربه ها را به ترتیب در جای خود قرار داده و با فشار مختصری در جای خود فیکس کنید.

دقت کنید که عقربه ها به هم گیر نکنند. حالا میتوانید باتری ساعت را در جای خود قرار دهید و ساعت رزینی زیبای خود را روی دیوار نصب کنید.

 

اگر میخواهید تمام تکنیکهای هنر رزین ابستره را با کمترین هزینه، داخل منزل خودتان آموزش ببینید و به کسب درآمد بپردازید، اینجا کلیک کنید

 

در ویدئوی زیر، طریقه بستن موتور ساعت را می بینید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید