در رزین سرا، دوره های آموزشی کاملی تهیه شده که شما را مرحله به مرحله، با هنر رزین آشنا میکند.برای یادگیری این هنر، هیچ پیش نیازی احتیاج ندارید پس اگر هیچ پیش زمینه هنری ندارید، اصلا نگران نباشید.

البته نمیتوان منکر این شد که آشنایی با اصول و مبانی هنرهای تجسمی مثل فرم و رنگ و ریتم و هارمونی و… تاثیر بسزایی در کیفیت کار شما خواهد داشت؛ ولی این، بدان معنا نیست که اگر مطالعات یا تجربیات قبلی نداشته باشید، نتوانید از این هنر زیبا لذت ببرید. شما می توانید بدون این اطلاعات نیز، تکنیکها را فرا گرفته و از این هنر زیبا استفاده کنید.

در دوره های آموزش رزین چه چیزی آموزش داده میشود؟

 

آنچه در این مجموعه آموزشها می آموزید، هنر اکریلیک و رزین است. هنری بسیار زیبا، بسیار راحت ، بسیار محبوب، و البته بسیار پولساز.

تمام آنچه برای شروع کار نیاز دارید، شوق و علاقه استلوازم و وسایل کار، بسیار ارزان و در دسترس است ؛ نیاز به هیچ دستگاه خاص یا محل ویژه ای ندارد و با صرف کمترین هزینه میتوان کار را شروع کرد.

 

 

آموزش مجازی چه مزایایی نسبت به آموزش حضوری دارد؟

 

مزیتی که آموزش مجازی نسبت به شرکت در ورکشاپهای حضوری دارد این است که میتوانید با هزینه ای بسیار کمتر از ورکشاپهای حضوری، تکنیکهای بسیار بیشتری را به صورت خصوصی آموزش ببینید؛

هر زمانی که مایل بودید و وقت داشتید آموزشها را نگاه کنید؛

هر چند بار که نیاز بود آنها را تکرار کنید

و حتی فیلمها را متوقف کرده و همزمان با مدرس، تکنیکها را اجرا کنید.

همچنین هر زمان که نیاز بود به عقب برگردید و مواردی که فراموش کرده اید یا نیاز به توجه بیشتر دارد را چندین بار ملاحظه کنید.

امکاناتی که در ورکشاپهای حضوری، امکان آن نیست.

پس اگر در خودتان شور و شوق آموختن یک هنر جدید را می بینید، در دوره های آموزش رزین ، با رزین سرا همراه باشید

 

پیمایش به بالا