تابلو ابستره رزینی

 

مریم هوشیار هستم، مدرس دوره های آموزش هنر رزین .

از بچگی به هنر ، خصوصا به نقاشی علاقه زیادی داشتم. رشته های مختلف هنری را تجربه کردم؛ مدتی را صرف آموزش خوشنویسی کردم و مدرک ممتازم را در رشته نستعلیق گرفتم…

از سال 88 هم به صورت جدی، نقاشی را دنبال کردم، موفق به دریافت مدرک عالی نقاشی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدم و در چندین نمایشگاه مختلف شرکت کردم. بیشتر با رنگ روغن و اکریلیک کار میکردم، خصوصا کار کردن با اکریلیک به خاطر ویژگی های جالبش برایم بسیار لذت بخش بود.

 

تا اینکه… با دنیای جادویی رزین آشنا شدم.

کار کردن با این متریال خاص، برایم جذابیت زیادی داشت و آنچه بیشتر برایم جالب بود، کاربردی بودن این هنر در زندگی روزمره بود. تنوع و خلاقیت در کار با رزین، انتهایی ندارد و هر روز طرحی تازه و کاربردی جدید، مرا مجذوب این رشته میکرد.

 

ایده طراحی سایت رزین سرا چطور ایجاد شد؟

 متاسفانه، آموزش هنر رزین در کشور، بیشتر به صورت برگزاری ورکشاپهای یکی دو روزه انجام میشود که در این مدت محدود، حداکثر 4 یا 5 تکنیک آموزش داده میشود؛ علاوه بر آن هزینه های شرکت در ورکشاپ زیاد بوده و برای بسیاری از علاقه مندان، تهیه آن مشکل است.

همچنین این ورکشاپها، معمولا در شهرهای بزرگ برگزار میشود و بسیاری از افرادی که در شهرهای کوچک زندگی میکنند، از آن بی بهره می مانند.

خیلی از علاقه مندان هم به علت مشغله های کاری یا خانوادگی، امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند.

کسانی که در ورکشاپها شرکت میکنند هم بسیاری از مطالبی که گفته میشود را فراموش میکنند و موقع کار به مشکل بر می خورند.

با توجه به مشکلات فوق، به فکر تهیه دوره های آموزش مجازی افتادم تا همه علاقه مندان در هر مکان و هر شرایطی بتوانند با هزینه ای بسیار پایین، به آموزشها دسترسی داشته باشند، تکنیکهای بسیار بیشتری را نسبت به ورکشاپهای حضوری آموزش ببینند، هر چند بار که نیاز بود آموزشها را نگاه کنند تا بتوانند به خوبی تمام ریزه کاری ها را فرا گرفته و به راحتی کار کنند.

بنابراین تمام آنچه از اساتید مختلف آموخته بودم و آنچه به تجربه به دست آورده بودم و بازخوردی که از هنرجوهای حضوری ام گرفته بودم را یکجا جمع کردم و به صورت دوره های آموزشی سایت رزین سرا ارائه دادم.

 

چرا آموزش مجازی هنر رزین ؟

در این دوره ها از صفر تا صد هنر رزین، آموزش داده میشود و نیاز به هیچ پیش زمینه هنری نیست و میتوان کار را از صفر شروع کرد.

وسایل و لوازم کار، بسیار ارزان و در دسترس است؛ نیاز به هیچ دستگاه خاصی نیست؛ نیاز به فضای خاصی برای کار کردن نیست و می توان به راحتی داخل منزل کار کرد. سرعت کار بسیار بالاست و در مدت زمان حداکثر نیم ساعت می توان آثار بسیار زیبایی تولید کرد. کاربردهای آن هم بسیار متنوع است و تقریبا هیچ محدودیتی برای آن متصور نیست.

همچنین هنر رزین بسیار محبوب و پرطرفدار است و تقاضا برای محصولات هنری، روز به روز بیشتر میشود و هر چه سریعتر بتوانید این هنر را فرابگیرید، زودتر میتوانید وارد بازار کار شوید.

اگر هیچ پیش زمینه هنری ندارید، اصلا  نگران نباشید؛ چون در رزین سرا، همه آنچه برای این کار نیاز دارید را از صفر تا صد، به آسانترین شیوه خواهید آموخت.

تنها چیزی که برای شروع کار نیاز دارید کمی ذوق و علاقه است؛ پس اگر آنرا در خودتان سراغ دارید، با رزین سرا همراه باشید.

پس از یاد گرفتن هنر رزین، می توانید به راحتی و با کمترین هزینه، در عرض چند دقیقه محصولات بسیار زیبایی تولید کنید و علاوه بر آراستن خانه خود یا هدیه به عزیزانتان، برای خود درآمدزایی نیز داشته باشید.

فقط کافی است روی دوره مورد نظرتان کلیک کنید و وارد این مسیر زیبا شوید.

از کجا شروع کنم: راهنمای استفاده از دوره های آموزشی سایت

 

پیمایش به بالا