تابلوی دکوراتیو آفتابگردان

آموزش آسان ساخت تابلوهای دکوراتیو در چند دقیقه – ۷

 

اگر دوست دارید سریع و راحت نقاشی کنید و درگیر پیچیدگی ها نشوید، در این بخش با رزینسرا همراه باشید تا ساخت تابلوهای دکوراتیو را با آسانترین و لذت بخش ترین شیوه، یاد بگیرید.

 

تابلوی دکوراتیو آفتابگردان

 

برای ساخت این تابلوی زیبا، به سطحی دایره شکل نیاز دارید؛ همینطور به خمیر تکسچر و رنگ اکریلیک .

تکسچر آماده را ، هم میتوانید از فروشگاههای لوازم هنری تهیه کنید و هم خودتان آن را با مل و چسب چوب بسازید. به این صورت که مقدار مساوی از پودر مل و چسب چوب را با هم مخلوط کنید و آنقدر با پشت کاردک هم بزنید تا خمیری کاملا یکدست و یکنواخت به دست آید. این خمیر را میتوانید برای استفاده های بعدی، داخل ظرف دربدار نگهداری کنید.

روس سطح تابلو، دوایر متحد المرکزی بکشید . زمینه تابلو را با رنگ اکریلیک به هر رنگی که دوست دارید در آورید.

 

چه رنگهایی با هم ست میشوند؟

 

با پشت کاردک، مقداری خمیر تکسچر بردارید و روی محیط دایره قرار دهید و با یک حرکت، به سمت مرکز دایره بکشید تا گلبرگ ایجاد شود. سعی کنید تمام گلبرگهای یک ردیف، هم اندازه باشند.

هر چه به مرکز دایره نزدیک میشوید، گلبرگها را کوچکتر کنید. مرکز گل را هم با ضرباتی که با پشت کاردک به تکسچر میزنید، بافت ایجاد کنید و بگذارید تا تکسچر ها کاملا خشک شوند.

برای رنگ آمیزی گل ، از طیف رنگهای زرد تا قهوه ای استفاده کنید؛ به این صورت که ابتدای هر گلبرگ را به رنگ قهوه ای درآورید و هر چه به لبه گلبرگ نزدیک میشوید، رنگها را روشنتر کنید تا احساس بعد در بیننده ایجاد شود.

 

آنچه باید در مورد رنگها بدانید

 

میتوانید پس از خشک شدن اکریلیک، روی تمام سطح تابلو را وارنیش یا اسپری کیلر بزنید و یا به همین صورت از آن استفاده کنید.

برای آویختن تابلو به دیوار هم میتوانید از آویزهای فلزی که در ابزار فروشی ها به فروش میرسد استفاده کنید و آن را با چسب قطره ای یا چسب ۳-۲-۱ به پشت تابلو بچسبانید.

به همین راحتی میتوانید یک تابلوی دکوراتیو بسیار زیبا درست کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید